Detské oddelenia zdobia živé vianočné stromčeky

Obrázok ku správe: Detské oddelenia zdobia živé vianočné stromčeky
Adventný čas zavítal aj do nemocnice. Príchod najkrajších sviatkov roka predznamenáva rozmanitá vianočná výzdoba, o ktorú sa na jednotlivých klinikách a oddeleniach už tradične stará v rámci svojich možností ochotný personál. Tento rok sa atmosféra dočkala príjemnej a nevídanej zmeny.
Umelé vianočné stromčeky nahradili na detských oddeleniach krásne živé jedličky. Univerzitnej nemocnici Bratislava ich darovala Nadácia TV Markíza v spolupráci s dodávateľom - spoločnosťou Nordmander.
Voňavé jedličky zdobia Kliniku pre deti a dorast A. Getlíka SZU a UNB a Novorodeneckú klinku M. Rusnáka SZU a UNB  v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda. Tiež Kliniku detskej pneumológie a ftizeológie SZU a UNB Nemocnice Ružinov so sídlom v Podunajských Biskupiciach. 
Nemocnici záleží na tom, aby sa pacienti cítili príjemne aj v tomto sviatočnom čase. Ďakujeme všetkým, ktorí prispievajú k vytvoreniu vianočnej nálady v nemocnici. Ak sa živé stromčeky budú tešiť obľube, UNB rada privíta takýto dar zas i o rok a podľa možností aj na ďalšie oddelenia.