Platforma Kto pomôže Slovensku i naďalej pomáha najväčšej slovenskej nemocnici

analyzator1
Obrázok ku správe: Platforma Kto pomôže Slovensku i naďalej pomáha najväčšej slovenskej nemocnici

Spoločnosť 4F v prospech Iniciatívy Kto pomôže Slovensku zakúpila Infekčnej klinike na Kramároch ďalšie dva veľmi dôležité diagnostické prístroje, ktoré sú veľmi potrebné v procese vyšetrovania našich pacientov a napomáhajú v identifikácii ochorení. Sú to prístroje močový a glukózový analyzátor.
„Pozorujeme, že epidemiologická situácia na Slovensku sa vracia späť do normálnych koľají. Univerzitná nemocnica Bratislava si prešla náročným obdobím a teraz sa už všetci tešíme z priaznivej situácie, ktorá umožňuje všetkým našim nemocniciam vrátiť sa späť do pôvodného režimu, i keď rôzne opatrenia z hľadiska bezpečnosti tu budú ešte veľmi dlho. Za zvládnutie tejto situácie by som chcela poďakovať celej našej spoločnosti, našim úžasným zdravotníkom, ale aj všetkým, ktorí nás podporovali. Iniciatíva Kto pomôže Slovensku pre nás nakúpila a vybavila naše nemocnice mnohými technickými zariadeniami, ktoré našim zdravotníkom pomáhali nielen v poskytovaní zdravotnej starostlivosti, ale častokrát sa starali aj o bezpečnosť ich zdravia. Ďakujeme VÚB banke ktorá nám opäť pomáha a spoločnosti 4F, ktorá pre nás zaobstarala dva dôležité prístroje, ktoré budú slúžiť našim pacientom,“ povedala riaditeľka Univerzitnej nemocnice Bratislava Renáta Vandriaková.
Tieto dva zakúpené prístroje v hodnote viac ako 8.000 EUR budú slúžiť na vyšetrenia rôznych infekčných ochorení vrátane COVID-19. Presná diagnostika ochorenia je veľmi dôležitá pre pacienta, ktorému tak môže byť indikovaná správna liečba.

analyzator1

analyzator2

analyzator3

analyzator4