Stretnutie s personálom Kliniky hrudníkovej chirurgie SZU a UNB

IMG_5654
Obrázok ku správe: Stretnutie s personálom Kliniky hrudníkovej chirurgie SZU a UNBRiaditeľ UNB Alexander Mayer spolu s námestníkom pre zdravotnú starostlivosť Nemocnice Ružinov, Igorom Bartlom dnes navštívili pracovisko hrudníkovej chirurgie. Stretli sa s personálom na oddelení a spoločne sa boli pozrieť aj na operačnú sálu. 

„Dnešné stretnutie na pracovisku hrudníkovej chirurgie sa nieslo vo veľmi priateľskej atmosfére a ja si skutočne veľmi vážim milého privítania, ktorého sa nám dostalo od prednostu Mira Janíka a tiež od pani vrchnej. Napriek tomu, že Klinika hrudníkovej chirurgie patrí k našim najvyťaženejším pracoviskám, kde sú riešení pacienti z celého Slovenska a pracovná záťaž zdravotníkov, ktorí tu pracujú je skutočne vysoká, cítil som veľmi pozitívnu atmosféru a dovolím si povedať , že vzťahy medzi kolegami sú skutočne nadštandardné. Som presvedčený o tom, že do veľkej miery sa o to zaslúžilo predovšetkým vedenie pracoviska.“  povedal Alexander Mayer, riaditeľ UNB. 

V rámci rozhovoru prebrali aj témy týkajúce sa budúcich investícií a tiež robotickú chirurgiu, ktorá bude súčasťou pracoviska hrudníkovej chirurgie.