Zdravé nápoje pre našich zdravotníkov

napoje1
Obrázok ku správe: Zdravé nápoje pre našich zdravotníkov

Spoločnosť DIVAS drink INTERNATIONAL a.s. venovala vyše 1500 kusov osviežujúcich nápojov, zdravotníkom Univerzitnej nemocnice Bratislava. Nápoje boli distribuované zdravotníkom v červených zónach nemocnice.
„Počas pandémie, v čase, kedy udrela najväčšou silou, až doposiaľ sa nám dostáva obrovskej podpory verejnosti a tiež od spoločností, ktoré cítia spoločenskú zodpovednosť a mali veľkú snahu pomáhať. Ďakujeme spoločnosti DIVAS drink INTERNATIONAL, ktorá sa týmto spôsobom postarala o našich zdravotníkom a dodala im osviežujúce a zdravé nápoje, ktoré ocenia najmä počas letných dní,“ povedala riaditeľka Univerzitnej nemocnice Bratislava Renáta Vandriaková.
V Univerzitnej nemocnici Bratislava sa liečilo najviac pacientov s potvrdeným ochorením COVID-19. V pohotovosti sú neustále tímy zdravotníkov, ktorí v čase vrcholu pandémie odvádzali úžasnú prácu a zachránili množstvo ľudských životov.
„Už od začiatku koronakrízy si uvedomujeme vážnosť situácie, a preto sme sa rozhodli podporiť najkľúčovejšie skupiny obyvateľov. Pomáhame tým, čo vieme najlepšie – nápojmi plnými zdraviu prospešných látok.“ uvádza Lucia Tarnóczy zo spoločnosti DIVAS drink INTERNATIONAL a.s.

divas-logo

napoje2