MUDr. Matúš Kuniak je vzorový neurochirurg


Obsah:Chcel by som sa veľmi poďakovať za svojho otca Milana D. nar. 1948, ktorý bol na Kramároch hospitalizovaný na Neurochirurgickej klinike od 30.1.-4.2.2017 a operovaný dňa 2.2. pánom doktorom neurochirurgom MUDr. Matúšom Kuniakom, ktorý ho tiež vyšetroval na základe požiadavky z oddelenia neurológie v nemocnici Antolská. 

Už v rámci samotného vyšetrenia a stanovovania či je operácia odporúčaná sa pán doktor Kuniak prejavil ako vzorový lekár tak po odbornej ako aj ľudskej stránke a naozaj veľmi poctivo detailne objasňoval všetky pozitíva i možné komplikácie spojené s touto operáciou.

Z môjho pohľadu je to maximálne úctyhodné, že takíto profesionáli a zároveň voči pacientovi maximálne ústretoví lekári sú odhodlaní a ochotní pracovať v podmienkach slovenského zdravotníctva, ktoré je pre slovenských politikov zväčša len zdrojom žmýkania a odlievania financií, ktoré samozrejme, chýbajú tak na dôstojné pracovné podmienky lekárov a sestier, ako aj na vybavenie potrebné pre pacientov.

Takže ešte na záver jedno veľké ďakujem pre neurochirurga MUDr. Matúša Kuniaka, jeho kolegov a zdravotné sestry na oddelení neurochirurgie.

S pozdravom
Mgr. Rastislav D.