Pomohli mi až na neurológii v Starom Meste. Vďaka celému kolektívu!


Obsah:Volám sa Mária K., píšem neskôr, ale o to srdečnejšie. Na I. neurologickú kliniku LF UK a UNB, Nemocnica Staré Mesto,  som bola prijatá od 15.3.-21.3.2017. Od 2.9.2016 som nebola dostatočne liečená v nemenovaných nemocniciach. Po príchode sa vašu kliniku sme si s manželom povedali, že tu mi určite pomôžu.
Po vyšetrení MUDr. Andreou Megovou mi bola ihneď naplánovaná liečba a plno vyšetrení. Veľký obdiv vyjadrujem celému personálu – lekárom, sestrám, bratom (vždy usmiatemu Peťovi), rehabilitačnému personálu, sanitárom v jedálne (kde je super strava). Všetci pristupovali k pacientom s ochotou a vždy s úsmevom. Personál Vašej neurológie nie sú len „zdravotníci“, ale ľudia s veľkým srdcom. 
Z celého srdca ĎAKUJEM prednostovi prof. MUDr. Petrovi Turčánimu, PhD., primárovi MUDr. Jurajovi Štofkovi, PhD., MBA, MPH, MUDr. Andrejke Megovej, MUDr. Martine Mišenčíkovej a MUDr. Jozefovi Szabóvi. A tiež MUDr. Milanovi Jägrovi  z Kliniky otorinolaryngológie, chirurgie hlavy a krku LF UK a UNB z Nemocnice sv. Cyrila a Metoda, ktorý mi Vašu kliniku odporučil.
Ak som niekoho zabudla, prosím o prepáčenie. 
Želám celému kolektívu veľa zdravia a spokojných pacientov.
Mária .
Lakšárska Nová Ves