Skvelá práca MUDr. P. Jacka a urgentu na Kramároch


Obsah:Chcem sa touto cestou poďakovať za ošetrenie na urgentnej ambulancii dňa 21.01.2017 cca o 18,00 v Nemocnici akad. L. Dérera. Na túre som spadol a zlomil som si ruku v zápästí. Po príchode na urgentné oddelenie cca 16,30 ma hneď oslovila sestrička, keď otvorila dvere, hneď mi dala lístok na RTG, keď som sa vrátil, už dostali RTG cez PC, zobrali ma do ambulancie a zlomenú ruku napravili a zasadrovali. Po 5-ich dňoch som bol na kontrole v Malackách, kde sa ma p. MUDr Rác pýtal, kto mi ruku naprával.
Nevedel som, ale na lístku bolo meno MUDr. Peter Jacko. Povedal, že zlomenina bola zrelá na operáciu, ale lekárovi sa moju zlomeninu podarilo napraviť priam ideálne. Zlomeninu po RTG dosadrovali a po kontrolách dňa 28.02.2017 mi dali sadru dole. Ešte idem 14.03.2017 znova na kontrolu, čakám, že mi predpíše lekár rehabilitáciu, ale ja s rukou už celkom dobre pohybujem.
Prosím, odovzdajte p. MUDr. Petrovi Jackovi a personálu moju vďaku. Boli ku mne veľmi milí a tak som svoju bolesť ľahšie znášal. Bol to z ich strany profesionálny prístup k pacientovi. Vďaka patrí aj na RTG.
s pozdravom
Ing. Pavel M.